2017-08-17 15:29   

Nawigacja strony

Trening

Polski Trener TV

CV

Dla trenera

Adresy

Newsletter

Możesz zapisać się do newslettera:

FIFA & UEFAWSPIERAMY


REKLAMAPlany przygotowań Reprezentacji Polski przed EURO 2016 !

nawalka 33 Cztery zgrupowania czekają jeszcze reprezentację Polski przed Euro 2016. Tylko dwa z nich Adam Nawałka będzie mógł jednak przeznaczyć na selekcję.

– Cały plan jest już szczegółowo rozpisany aż do momentu, w którym 7 czerwca wylecimy z Krakowa do Francji – powiedział dyrektor kadry, Tomasz Iwan.

W poniedziałek Biało-Czerwoni rozpoczęli zgrupowanie w Poznaniu przed towarzyską potyczką z Serbią. Później czeka ich pobyt we Wrocławiu i tam w sobotę rozegrają mecz z Finlandią.

Co czeka reprezentację Polski później? – W okresie przed Euro 2016 – od 17 do 21 maja – będziemy przebywać w Juracie. Hotel Bryza, w którym zostanie zakwaterowana kadra, będzie do jej dyspozycji na wyłączność. Później, 23 maja rozpoczniemy zgrupowanie w Arłamowie i tam będziemy przebywać do 31 maja – wyjaśnił Iwan.

Kolejne plany są związane z ostatnimi towarzyskimi pojedynkami przed Euro 2016. – 1 czerwca zagramy w Gdańsku z Holandią, kolejne dwa dni to czas wolny dla zawodników, a 4 czerwca spotykamy się w Krakowie. 6 czerwca zagramy tam z Litwą i dzień później o godz. 10.00 zaplanowano wylot do Francji – zaznaczył dyrektor.

Wtedy znana będzie już znana ostateczna kadra na Euro 2016. Selekcjoner Adam Nawałka ogłosi ją 30 maja.

Kategoria: Aktualności