2021-04-23 00:20   

Nawigacja strony

Trening

Polski Trener TV

CV

Dla trenera

Adresy

Newsletter

Możesz zapisać się do newslettera:

FIFA & UEFAWSPIERAMY


REKLAMAAMERYKANIE W SMS Kraków !

27 kwietnia Tracy Noonan – znakomita piłkarka z USA odwiedziła Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Krakowie. W delegacji, która odwiedziła SMS znalazł się Pan Konsul Benjamin Ousley Naseman wraz z małżonką Panią Angel Ousley oraz przedstawiciele Konsulatu USA w Krakowie. Znakomici goście wzięli udział w uroczystości zakończenia roku szkolnego klas III liceum SMS Kraków. Więcej informacji w rozwinięciu.

Tracy Noonan – znakomita piłkarka z USA odwiedziła Szkołę Mistrzostwa Sportowego

Postać Tracy Noonan to połączenie talentu i wytrwałości. Jej postawa zaprowadziła ją na szczyt światowej kobiecej piłki nożnej. W latach 1996-1999 była bramkarzem Narodowej Reprezentacji Kobiet USA. W roku 1996 członkiem olimpijskiej reprezentacji pilkarskiej kobiet a w 1999 roku zagrała w reprezentacji Kobiet w Pucharze Świata. Warto nadmienić ze w czasie 24 rozgrywek w barwach narodowych w których Tracy Noonan uczestniczyła w roli bramkarza drużyny przeciwne zdobyły tylko 9 goli. Lista innych osiągnięć Tracy Noonan jest równie imponująca. Była trzykrotnym mistrzem NCAA  z University of North Carolina. Jest członkiem założycielem WUSA (Związku Kobiet Piłkarek Stanów Zjednoczonych), laureatem nagrody Boston Brekers (2001) w latach 1998-1999 była trenerem bramkarzy na UNC-Greensboro. Obecnie prowadzi Dynasty Goalkeeping Academy – nowatorskie obozy dla kobiet trenujących piłkę nozna w USA.

Po treningu goście Szkoły Mistrzostwa Sportowego uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego dla klas III liceum. Do uczniów szkoły przemówił Konsul Benjamin Ousley, który gratulował ukończenia szkoły maturzystom. Po nim głos zabrała Tracy Noonan, SMS-u. W swoim przemówieniu pani trener mówiła o wyznaczaniu sobie celów i dążeniu do ich osiągnięcia.

W życiu spotkają nas wzloty i upadki, jednak po każdym upadku musimy się podnieść i iść dalej – mówiła Pani Noonan.

Uczniów klas III  liceum pożegnał również dyrektor szkoły Mirosław Gilarski,

– Dziś odbieracie świadectwa ukończenia szkoły, Teraz przed wami jest egzamin maturalny – zwrócił się do trzecioklasistów Mirosław Gilarski, dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

– Liczę na to, iż dzięki wychowaniu oraz wiedzy, którą zdobyliście w szkole, dacie sobie radę w nowym środowisku oraz podołacie wyzwaniom jakie niesie ze sobą życie. Mam nadzieję, że szkoła, którą właśnie opuszczacie, będzie mogła być z was dumna. Życzę wszystkim aby jak najlepiej rozwijały się wasze kariery sportowe oraz spełniły wszystkie plany i marzeniapodsumował Mirosław Gilarski.

Do uczniów szkoły zwrócili się również Piotr Kocąb dyrektor ds., sportowych SMS oraz Zygmunt Szewczyk, (pierwszy dyrektor szkoły) : Trzymamy wszyscy kciuki z powodzenie na egzaminie maturalnym: POWODZENIA!

Galeria z wydarzenia

Kategoria: Aktualności