2020-08-07 20:09   

Nawigacja strony

Trening

Polski Trener TV

CV

Dla trenera

Adresy

Newsletter

Możesz zapisać się do newslettera:

FIFA & UEFAWSPIERAMY


REKLAMAIV Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa !

banner_psych 2Mamy przyjemność poinformować, iż dnia 07.03.2015 (sobota) odbędzie się już IV Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa dla trenerów piłki nożnej organizowana przez Partnerów naszego serwisu KS Akademie Piłkarską. Temat główny szkolenia brzmi: „Cele i Filozofia szkolenia w wieku 7-13 lat na podstawie praktyk w wybranych europejskich klubach”. Wykładowcami organizowanej konferencji będą m.in. Marek Wanik, który jest trenerem i wykładowcą w Niemieckim Związku Piłki Nożnej, Carles Romagosa Vidal – Trener grup młodzieżowych FC Barcelona, czy Jaroslac Vavricek – Sparta Praga. Więcej informacji  na temat konferencji prezentujmy w rozwinięciu.

IV Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa KS Akademii Piłkarskiej

TEMATYKA

O czym ? – Warto wiedzieć jakie praktyki są stosowane na różnych szczeblach rozwoju zawodnika w najlepszych europejskich klubach. Konferencja pozwoli trenerom zobaczyć, w jaki sposób myślą o piłce nożnej trenerzy z 4 różnych krajów. Prelegenci będą mówili o założeniach, na podstawie których organizują swoje szkolenie najlepsze kluby Europy.

Po co ? – Wiedzy nigdy za dużo, szczególnie na poziomie europejskim. Akademia od 4 lat organizuje konferencje szkoleniowe, podkreślając tym samym dbałość o jakość kształcenia kadry trenerskiej, trenerów szkolących dzieci i młodzież w całej Polsce.

Dla kogo ? – Konferencja jest przeznaczona w szczególności dla trenerów-koordynatorów w klubach oraz trenerów pracujących z zawodnikami w wieku 7-13 lat, ale zagadnienia są na tyle ciekawe i uniwersalne, że każdy trener, który szuka nowych narzędzi pracy i rozwoju będzie mógł się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy.

Szczegółowa prezentacja konferencji: Prezentacja Konferencji Trenerskiej 2015

Formularz uczestnictwa: FZ Konferencja

Kategoria: Aktualności