2020-08-07 20:59   

Nawigacja strony

Trening

Polski Trener TV

CV

Dla trenera

Adresy

Newsletter

Możesz zapisać się do newslettera:

FIFA & UEFAWSPIERAMY


REKLAMA„Rodzic, trener, nauczyciel – zwycięska drużyna Twojeg...

Zwycieska_druzyna_grafika 2Mamy przyjemność poinformować, że nasz portal został Partnerem Medialnym akcji „Rodzic, trener, nauczyciel – zwycięska drużyna Twojego dziecka”, dedykowanej głównie rodzicom młodych zawodników i ich trenerom. Jest ona realizowana w ramach projektu UpYourLevel (nowy wymiar edukacji dla sportu). Akcja ma na celu zainteresowanie jak największej ilości osób tematyką wspierania rozwoju młodych zawodników przez ich najbliższe otoczenia oraz określenie roli poszczególnych osób w tym rozwoju, a także istoty współpracy pomiędzy nimi. Więcej informacji o projekcie prezentujemy w rozwinięciu. POLECAMY !

„Rodzic, trener, nauczyciel – zwycięska drużyna Twojego dziecka”

Żeby zrealizować powyższe cele, Łukasz Panfil – autor akcji „Rodzic, trener, nauczyciel – zwycięska drużyna Twojego dziecka” napisał 95stronnicowego ebooka, o tym samym tytule. Ebook jest udostępniany wszystkim zupełnie za darmo!

www.upyou.pl/Zwycieska-Druzyna

Dodatkowo, po zapoznaniu się z ebookiem, każdy będzie mógł przesłać poprzez platformę do 3 pytań, związanych z tą tematyką. Na wszystkie pytania odpowie autor z zespołem innych ekspertów. Następnie odpowiedzi zostaną pogrupowane, przeanalizowane i zamieszczone w drugiej edycji książki, tym razem drukowanej i jeszcze obszerniejszej (część teoretyczna + część warsztatowa + część odpowiedzi na pytania)!

W ten sposób powstaną dwa kompendia wiedzy: dla rodziców i dla trenerów!

Reasumując:

1) wejdź na www.upyou.pl/Zwycieska-Druzyna i ściągnij ebook „Rodzic, trener, nauczyciel – zwycięska drużyna Twojego dziecka” zupełnie za darmo,
2) zapoznaj się z nim,
3) zastanów się nad trzema pytaniami albo problemami, które Cię nurtują, a związanych z różnymi aspektami rozwoju sportowego Twojego dziecka (zawodnika, ucznia) – pytania mogą być związane z tym, co znajdziesz w ebooku, ale nie tylko!
4) wyślij nam te pytania (link do formularza w ebooku).

Zwycieska_druzyna_grafika

Zachęcamy Was do zapoznania się z ebookiem oraz udostępniania go rodzicom i innym trenerom.

Potwierdzony zespół ekspertów, którzy będą opracowywali odpowiedzi na Wasze pytania:

Łukasz Panfil (dr, założyciel UpYourLevel i inicjator projektu „Rodzic, trener, nauczyciel – zwycięska drużyna Twojego dziecka”)
Aleksandra Chybicka (dr, psycholog sportowy, Mental Sport)
Mariusz Paszkowski (Master Coach, koordynator ds. szkolenia, Coerver Coaching Polska)

www.upyou.pl/Zwycieska-Druzyna

POLECAMY !

Kategoria: Aktualności