2021-05-13 01:02   

Nawigacja strony

Trening

Polski Trener TV

CV

Dla trenera

Adresy

Newsletter

Możesz zapisać się do newslettera:

FIFA & UEFAWSPIERAMY


REKLAMARegulamin

                                                                                                                                                          REGULAMIN         

 1. Serwis polskitrener.pl w całości poświęcony jest tematyce treningu piłki nożnej oraz publikacjach związanych z piłką nożną.
 2. Artykuły i publikacje zamieszczane na stronie „Polskiego Trenera” chronione są prawami autorskimi.
 3. Polski Trener.pl będzie publikował materiały szkoleniowe systematycznie w każdy dzień roboczy danego miesiąca. Dniem wolnym, gdzie nie będą publikowane artykuły uznaje się dni świąteczne oraz każdą niedzielę. Polski Trener.pl dopuszcza wprowadzenie odstępstw od tych terminów związanych z sytuacjami losowymi.
 4. Rejestrując konto w serwisie polskitrener.pl automatycznie wyrażasz zgodę na warunki w regulaminie.
 5.  Adres E-mail użytkownika podany przy rejestracji może służyć do wysyłania wszelkich informacji na temat serwisu. Rejestrując się użytkownik automatycznie wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości w formie Newsletter.
 6. Rejestracja oraz korzystanie z Polskiego Trenera.pl jest darmowe. Serwis oferuje płatne usługi, lecz żaden użytkownik nie jest zobowiązany do korzystania z tych usług.
 7. Polski Trener.pl  zastrzega sobie prawo do zmiany opłat dostępnych w serwisie.
 8. Jeżeli płatną usługę nabywa nieletni użytkownik, zapewnia on, że jego prawny opiekun przekazał mu środki na zapłacenie za nią lub że środki te zostały mu przekazane do dowolnego wykorzystania.
 9. Polski Trener.pl daje możliwość zamieszczania własnych publikacji przez Użytkowników, i inne osoby z zewnątrz.
 10. Polski Trener .pl stwarza możliwość reklamowania się, oferowania swoich usług i produktów na łamach serwisu. Wszelkie warunki zamieszczania reklam regulowane będą odrębnymi umowami, pomiędzy zainteresowanymi stronami.
 11. Użytkownik nie ma prawa domagać się zwrócenia pieniędzy przeznaczonych na abonament.
 12. Polski Trener.pl nie ponosi odpowiedzialności za awarię serwera lub tymczasowy brak dostępu do serwisu.
 13. Właścicielowi Serwisu według własnego uznania przysługuje prawo do usuwania Użytkowników lub blokowania adresów IP, nazw Użytkowników albo adresów e-mail w przypadku naruszenia Regulaminu lub obowiązujących przepisów prawa.
 14. Wybrane przez siebie hasło dostępu należy poufnie chronić i pod żadnym pozorem nie wolno go przekazywać osobom trzecim w celu nieuprawnionego korzystania z serwisu.